کد خبر : 298
تاریخ انتشار : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲
- بازدید

اجرا نشست تخصصی درخصوص مراکز هیدروستاتیک در اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ روز چهار‌شنبه 29شهریورماه سال جاری نشستی با حضور مهندس قیصر مدیرعامل، صباغان قائم مقام، متولی معاون امور معاینه فنی و کارشناسان معاینه فنی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور و نیز مدیران آزمایشگاه‌های هیدروستاتیک و شرکت‌های بازرسی مخازن برگزار گردید که در آن به چگونگی بازرسی و امحاء مخازن گازسوز در خودروها و […]

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ روز چهار‌شنبه 29شهریورماه سال جاری نشستی با حضور مهندس قیصر مدیرعامل، صباغان قائم مقام، متولی معاون امور معاینه فنی و کارشناسان معاینه فنی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور و نیز مدیران آزمایشگاه‌های هیدروستاتیک و شرکت‌های بازرسی مخازن برگزار گردید که در آن به چگونگی بازرسی و امحاء مخازن گازسوز در خودروها و مسایل و مشکلات پیرامون نحوه انجام آن پرداخته شد.

در ابتدای جلسه مهندس قیصر مدیر اجرایی معاینه فنی خودروهای سبک کشور مقدم حاضرین را گرامی داشت و ضمن تشریح هدف برگزاری جلسه، در خصوص بازرسی مخازن CNG و دستورالعمل‌ها و استانداردهای لازم پیرامون آن توضیحاتی جامعی را ارئه نمود.

وی اذعان داشت مسئولیت معاینه فنی خودروها اعم از بنزین‌سوز و گازسور با وزارت کشور می‌باشد که وزارت کشور طی ابلاغی این مسولیت را به اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور تفویض نموده است و اتحادیه با جدیت کامل به این موضوع ورود و به صورت هوشمند بر فعالیت مراکز نظارت می‌نماید.

قیصر اظهار داشت آمار تعداد مراکز مورد نیاز از طرف وزارت کشور اعلام خواهد شد که با توجه به آن آزمایشگاه یا مرکز هیدروستاتیک در کشور راه‌اندازی خواهیم نمود.

مدیر اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور مسئولیت خطیر بازرسی مخازن CNG را گوشزد نمود و از حاضرین خواست عزمشان را جهت خدمت بیشتر و بهتر به مردم جزم نموده و با رعایت استانداردهای لازم و استفاده از دستگاه‌های استاندارد حد ایمنی خودروهای گازسوز را افزایش دهند.

سپس متولی معاون امور معاینه فنی در اتحادیه توضیحاتی را درخصوص مراکز هیدروستاتیک ، عملکرد و نحوه اتصال آنها به سامانه ارائه داد و به بیان مسایل و مشکلات مراکز و مردم در این خصوص پرداخت و از حضار خواست تا نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون مسایل مربوط به مخازن CNG بیان نمایند.

در ادامه حاضرین در جلسه به ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات خود پرداختند و مقرر گردید: کارگروه‌های تخصصی تشکیل گردد همچنین دستگاه‌های آزمون هیدروستاتیک به صورت استاندارد و تحت ضوابط سازمان ملی استاندارد ایران تولید و در مراکز و آزمایشگاه‌ها همکار نصب گردد.

 در خاتمه جلسه سه کمیته با عناوین آزمایشگاه‌های همکار، شرکت‌های بازرسی و تخلفات تشکیل و اعضاء این کمیته‌ها نیز با برگزاری انتخابات از بین حاضرین در جلسه مشخص گردید و در همین رابطه و به منظور افزایش کارآیی شرکت‌های آزمون هیدروستاتیک، کارگروه‌هایی جهت همفکری بیشتر و ارایه راهکارهای مناسب و همچنین کمیته انضباطی جهت برخورد با متخلفین تشکیل گردید که اولین جلسه آن در هفته جاری برگزار و عملا کار خود را آغاز خواهند نمود.

گالری تصاویر

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات